Torulf G Engström emalj

Torulf G Engström emalj
Torulf G Engström emalj
Torulf G Engström emalj
Torulf G Engström emalj

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORULF G ENGSTRÖM (1909-1987): "Den gyldene kalven", signerad och daterad Torulf G Engström -73, emalj, 35x77 cm

330525

2015-09-27