Olle Baertling Ayarb

Olle Baertling Ayarb
Olle Baertling Ayarb

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981), "Ayarb", signerad, numrerad och daterad Baertling 47/100, 1972-74, editerad av Denise René, Paris, färgserigrafi, 1974, bildmått 92x46 cm S. 110 x 75 cm

Något vågigt

330543

2015-09-27