Monica Cronström, grafik
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MONICA CRONSTRÖM (Finlad, född 1939): Vanadislunden, signerad och daterad Monica Cronström 78, 87/200, litografi, 48x45 cm
Kuntoraportti
330557
Päivämäärä:
2015-09-27