Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ILSE DULMANIS (samtida), "Modellstudie", monogramsignerad ID, olja på duk, 34x25 cm
330562
2015-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här