Arne Anderson oljemålning

Arne Anderson oljemålning
Arne Anderson oljemålning
Arne Anderson oljemålning
Arne Anderson oljemålning
Arne Anderson oljemålning
Arne Anderson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE ANDERSON (1900-tal): Ejdrar på kobbe, signerad Arne Anderson, olja på duk, ca 64 x 79 cm

Visas på Geijersgatan

330595

2015-10-06