Georges Braque grafisk blad efter förlaga
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter, Nature Morte aux Fruits, kollotypi (collotype), efter förlaga 1927, signerad och numrerad G. Braque 51/250. Blindstämpel Guy Spitzer, 28,8 x 72,5 cm, bladstorlek 44x86 cm
Gulnad
330610
2015-09-29