Mikroskop Steindorff

Mikroskop Steindorff
Mikroskop Steindorff
Mikroskop Steindorff
Mikroskop Steindorff
Mikroskop Steindorff
Mikroskop Steindorff

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEINDORFF & CO, mikroskop, Tyskland, 1900-talets mitt, svartlackerat, höjd ca 32 cm, låda medföljer

Bruksslitage

330631

2015-09-28