Spelbord sengustavianskt
2015-10-10
330638
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPELBORD, sengustavianskt, omkring 1800, mahogny, fronten med låda, höjd 76, ca 84 x 81,5 (utvikt)
Skador: Smärre lagningar, någon list kompletterad
Slitage, ytskador
Nyckel saknas