Hugo Tietze oljemålning

Hugo Tietze oljemålning
Hugo Tietze oljemålning
Hugo Tietze oljemålning
Hugo Tietze oljemålning
Hugo Tietze oljemålning
Hugo Tietze oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO TIETZE (född 1888-?): Landskapsmotiv, signerad och daterad Hugo Tietze 1940, olja på duk

330661

2015-09-28