Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MAX ERNST (Tyskland, 1891-1976), Affische pour Petit, signerad och numrerad Max Ernst 16/100, färglitografi, 76x55 cm, utgiven av Galerie André Francois Petit, Paris.
LITTERATUR: Spies/Leppien A21

330668

2015-09-29