Stanislaw Wysocki skulptur

Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 1990, numrerad 7/8, höjd inkl. stensockel ca 27 cm

Visas på Geijersgatan

330694

2015-10-07