Stanislaw Wysocki skulptur

Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 1992, numrerad 5/8, höjd inkl. stensockel ca 42 cm

Visas på Geijersgatan

330695

2015-10-07