Axel Olsson färglitografi

Axel Olsson färglitografi
Axel Olsson färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

AXEL OLSSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, numrerad 220/260, färglitografi, ca 22,5x63,5 cm

Visas på Geijersgatan

Zustandsbeschreibung

330696

2015-10-07