Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
AXEL OLSSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, numrerad 220/260, färglitografi, ca 22,5x63,5 cm
Visas på Geijersgatan
Zustandsbeschreibung
330696
2015-10-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner