Ernst Billgren och Carl Johan De Geer "Hets"
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957) och CARL JOHAN DE GEER (född 1938) "Midsommarnattsdröm", signerad EB, stämpel: Hets Göteborgs Konstmuseum 5-6/2 1994, olja på pannå, 39 x 60 cm
Visas på Geijersgatan
330697
2015-10-07