Ernst Billgren och Carl Johan De Geer "Hets"

Ernst Billgren och Carl Johan De Geer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957) och CARL JOHAN DE GEER (född 1938) "Midsommarnattsdröm", signerad EB, stämpel: Hets Göteborgs Konstmuseum 5-6/2 1994, olja på pannå, 39 x 60 cm

Visas på Geijersgatan

330697

2015-10-07