José Luis Sanchez

José Luis Sanchez
José Luis Sanchez
José Luis Sanchez
José Luis Sanchez
José Luis Sanchez
José Luis Sanchez
José Luis Sanchez
José Luis Sanchez

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 394/1000, brons, sockel av plast, total höjd ca 15,5 cm

Visas på Geijersgatan

330699

2015-10-07