Mask Senufo

Mask Senufo
Mask Senufo
Mask Senufo
Mask Senufo
Mask Senufo
Mask Senufo
Mask Senufo
Mask Senufo

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

DANSMASK, Senufo "Kwonro", höjd 56 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grates (1896-1983) afrikanska samling

Skador

330706

2015-10-08