Eric Grate tre metallreliefer

Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer
Eric Grate tre metallreliefer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Tre reliefer, signerade, patinerad metall, vardera ca 25x55 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

330714

2015-10-08