Eric Grate

Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Modell, signerad Eric Grate, rödkrita, ca 67 x 34 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

Ej examinerad ur ram

330720

2015-10-08