Björn Wiinblad figuriner

Björn Wiinblad figuriner
Björn Wiinblad figuriner
Björn Wiinblad figuriner
Björn Wiinblad figuriner
Björn Wiinblad figuriner
Björn Wiinblad figuriner

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN WIINBLAD, figuriner, 3 st, glaserat lergods, daterad 79, 83 och -84, höjd 21-25 cm

Smärre nagg

330728

2015-09-28