Heiskanen Bastuinteriör

Heiskanen Bastuinteriör
Heiskanen Bastuinteriör
Heiskanen Bastuinteriör
Heiskanen Bastuinteriör

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

M HEISKANEN (1900-tal), Bastuinteriör, signerad och daterad M Heiskanen 1945, olja på duk, 68x98 cm

Smärr färgbortfall

330733

2015-09-30