Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRIS, TUPP, Dalarna, 1900-tal, bemålade, höjd 9 resp 15 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, skador
330743
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här