Gris och tupp

Gris och tupp
Gris och tupp
Gris och tupp
Gris och tupp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRIS, TUPP, Dalarna, 1900-tal, bemålade, höjd 9 resp 15 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, skador

330743

2015-10-04