Hallbord England

Hallbord England
Hallbord England
Hallbord England
Hallbord England
Hallbord England
Hallbord England

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLBORD, 1800-tal, England, med klaffar, mahogny, lådor i sargen, höjd 73, ca 45 x 68 cm

Nyckel saknas, en lådknopp med skador, ytslitage

330778

2015-09-28