Omega herrarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, Constellation, 1970-tal, datum, automatiskt urverk, plexiglas, ca 34 mm, armband, 18 k guld, x-länk, längd 18,5 cm, total vikt ca 92,5 g

Glas med repor

330780

2015-09-28