Omega herrarmbandsur 18 k guld
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, Constellation, 1970-tal, datum, automatiskt urverk, plexiglas, ca 34 mm, armband, 18 k guld, x-länk, längd 18,5 cm, total vikt ca 92,5 g
Glas med repor
330780
2015-09-28