Kakelugnskrön

Kakelugnskrön
Kakelugnskrön
Kakelugnskrön
Kakelugnskrön

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKELUGNSKRÖN, 1900-talets första hälft, vitglaserad keramik, dekor med kvinnofigurer, höjd 29, längd ca 56 cm

Smärre nagg

330781

2015-09-28