Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och otydligt daterad Corneille 51/9?, akvarell på papper 14x24 cm
Zustandsbeschreibung
330805
2015-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner