Gouache på rispapper

Gouache på rispapper
Gouache på rispapper

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTALISKT MÅLERI, 1800-talets andra hälft, gouache på rispapper, musicerande sällskap, 22x34 cm
a tergo handskriven engelsk text samt kinesiska tecken

Skador

330853

2015-09-28