Sven Jonson färglitografier

Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): (3) ur "Strändernas Svall", signerade Sven Jonson, färglitografier, bladstorlek ca 50 x 65 cm

330865

2015-09-28