Sven Jonnson litografier
2015-09-28
330870
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN JONSSON (1902-1981), (8), kompositioner, signerade Sven Jonsson, färglitografier, varierande mått, ramade, visas i vagn