KG Nilson färglitografi

KG Nilson färglitografi
KG Nilson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (född 1942), "Huset", signerad och daterad K-G Nilsson 2002, 30/250, färglitografi, diameter ca 35 cm

330874

2015-09-28