Tevagn England

Tevagn England
Tevagn England
Tevagn England
Tevagn England
Tevagn England
Tevagn England

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, Torian, Middlemore, England, 1900-tal, mässing och glas, etikettmärkt, höjd ca 68, 50 x 37 cm

Bruksslitage

330889

2015-09-28