Åke Notberg

Åke Notberg
Åke Notberg
Åke Notberg
Åke Notberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Stilleben med ljus och flaska, signerad och daterad Å Nothberg 1959, olja på pannå, ca 40x32 cm

330890

2015-09-28