Soffbord 50/60-tal

Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

SOFFBORD, 1950-60-tal, teak, underrede i ek, höjd 51, 155 x 52 cm

Fläckar, skador, repor, slitage

330903

2015-09-28