Soffbord 50/60-tal

Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal
Soffbord 50/60-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950-60-tal, teak, höjd 54, 146 x 53 cm

Fläckar, repor, slitage,

330906

2015-09-28