Trädgårdstolar 4 st

Trädgårdstolar 4 st
Trädgårdstolar 4 st
Trädgårdstolar 4 st
Trädgårdstolar 4 st
Trädgårdstolar 4 st
Trädgårdstolar 4 st
Trädgårdstolar 4 st
Trädgårdstolar 4 st

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSTOLAR, 4 st, järn, sits- och ryggstöd i trä, fällbara, sitthöjd ca 48 cm

Senare bemålning, slitage och skador

330923

2015-09-28