Supkopp silver Moskva 1804
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SUPKOPP, silver, stämplar Kaluga (Ryssland) 1804, halvklotformad på utsvängd fot, förgylld, graverad dekor av bilder med niello, S-format handtag, höjd 4,5 cm, diameter 6 cm, vikt ca 54 g
330924
2015-10-11