Supkopp silver Moskva 1804

Supkopp silver Moskva 1804
Supkopp silver Moskva 1804
Supkopp silver Moskva 1804
Supkopp silver Moskva 1804
Supkopp silver Moskva 1804
Supkopp silver Moskva 1804

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUPKOPP, silver, stämplar Kaluga (Ryssland) 1804, halvklotformad på utsvängd fot, förgylld, graverad dekor av bilder med niello, S-format handtag, höjd 4,5 cm, diameter 6 cm, vikt ca 54 g

330924

2015-10-11