Lockurnor skålfat porslin Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNOR, 1 par, BURK med lock, SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, emaljfärger, lockurnornas höjd 26 cm

Sprickor och lagningar

330931

2015-09-29