Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Ovädersmoln, signerad och otydligt daterad 29/5 1909?, olja på duk uppklistrad på pannå, 24x32 cm
Hål efter häftstift
330943
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här