Erik Tryggelin

Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Ovädersmoln, signerad och otydligt daterad 29/5 1909?, olja på duk uppklistrad på pannå, 24x32 cm

Hål efter häftstift

330943

2015-09-29