Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLAR, 4 st, BOJANER, 2 st, celadonglasyr, Kina, 1800/1900-tal, största skålens höjd 9,5, diameter 23 cm, ett udda lock medföljer
2 delar med lagningar och nagg,
330948
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här