Lergodsföremål

Lergodsföremål
Lergodsföremål
Lergodsföremål
Lergodsföremål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, AMFORA, 2 DRYCKESKÄRL, FIGURIN, lergods, möjligen Medelhavet samt Sydamerika, kannans höjd 13,5 cm

Kanna och figurin med skador, amforan med nagg

330957

2015-09-29