Rölakan matta

Rölakan matta
Rölakan matta
Rölakan matta
Rölakan matta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERIT WOELFER, dubbelsidig, maskinvävd, 1950/60-tal, ca 165 x 240 cm

Fläckar, slitage

330963

2015-10-09