Skåp 1800-tal
2015-09-29
330973
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, höjd 135, 68x47 cm
Smärre ytskador, överdel med brännskada, listdelar saknas