Ram oidentifierad konstnär

Ram oidentifierad konstnär
Ram oidentifierad konstnär
Ram oidentifierad konstnär
Ram oidentifierad konstnär

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR/RAM (1800/1900-tal), Insjölandskap med fiskare, olja på duk, 56x81 cm

Kraftigt färgbortfall

330983

2015-09-29