Urna empire
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
URNA, 1800-talets första hälft, empire, porslin, förgylld, polykrom dekor av bl a figurscen, hänklarnas fäste i form av maskaroner, höjd ca 28 cm
Kuntoraportti
330993
Päivämäärä:
2015-09-29