Urna empire

Urna empire
Urna empire
Urna empire
Urna empire

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

URNA, 1800-talets första hälft, empire, porslin, förgylld, polykrom dekor av bl a figurscen, hänklarnas fäste i form av maskaroner, höjd ca 28 cm

Kuntoraportti

330993

Päivämäärä:

2015-09-29