Hans Hedberg oljemålning

Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning
Hans Hedberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HEDBERG (1917-2007), Stilleben med frukter, signerad H H, samt dedikation, olja på duk, 37x53 cm

Färgbortfall

331003

2015-09-29