Hans Hedberg oljemålning och akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS HEDBERG (1917-2007), (2), Höns samt interiör med kamin, akvarell, olja på pannå, signerade H H, samt dedikation, 25x30, 26x33 cm

331006

2015-09-29