Spelbord 1880-tal
2015-09-29
331026
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPELBORD, 1880-tal, alm och ek, med marker, höjd 78, 89x44 cm
Ytfläckar, fanerskador