Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTESET, sterlingsilver, omkring 1900, bestående av: kam, 2 borstar, handspegel, skohorn, 3 manikyrdelar, kängknäppare, 4 burkar med lock
Med monogram, smärre skador och bucklor
331029
2015-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här