Toiletteset sterlingsilver

Toiletteset sterlingsilver
Toiletteset sterlingsilver
Toiletteset sterlingsilver
Toiletteset sterlingsilver
Toiletteset sterlingsilver
Toiletteset sterlingsilver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTESET, sterlingsilver, omkring 1900, bestående av: kam, 2 borstar, handspegel, skohorn, 3 manikyrdelar, kängknäppare, 4 burkar med lock

Med monogram, smärre skador och bucklor

331029

2015-09-29